Qyteti arrow Transparenca arrow Shėrbime arrow Gjendja Civile
Gjendja Civile Printoni E-mail

 

  Shėrbimet qė kryhen nė zyrėn e gjendjes civile tė Bashkisė Vlorė:

 

 

*Arshiva e gjendjes civile:

-Marrja e aktit tė Martesės

-Dhėnie e ēertifikatės nga akti i Martesės

-Njoftim Martese

-Dhėnie e ēertifikatave familjare nga regjistrimi i vitit 1974

Ky sektor mbulon edhe kryerjen e martesave nė Bashkinė e Vlorės

 

*Shėrbimet qė kryhen nė zyrat e gjendjes civile:

-Marrje e Aktit tė Lindjes

-Dhėnie e ēertifikatės pėr shpėrblim lindje

-Marrje e Aktit tė vdekjes

-Dhėnie ēertifikate pėr shpenzime varrimi

-Dhėnie ēertifikate pėr shpėrblim vdekje nga sigurimet shoqėrore

-Dhėnie ēertifikate pėr dokument identifikimi

-Dhėnie ēertifikate pėr lidhje martese

-Dhėnie ēertifikate pėr pėrkrahje sociale

-Dhėnie ēertifikate pėr strehim

-Dhėnie ēertifikate pėr pronėsi

-Dhėnie ēertifikate pėr ndarje familjesh

-Dhėnie ēertifikate pėr ndėrrim emri-mbiemri

-Dhėnie ēertifikate pėr martesė jashtė shtetit

-Ndėrrim i emrit dhe i mbiemrit

 
< I mėparshmi   Tjetri >

Kontaktoni me neWebmaili i Bashkise

Emri
Fjalėkalimi

Emergjencat Civile


bashkiavlore.org