Vlora 2500 vjeēare

Vlora merr “ēertifikaten e lindjes”

Lexo...

 

 

Emblema

e bashkise Vlore bazohet ne tre elemente

Lexo...

 

 

Historia

historia e Lavdishme e Vlores
Lexo...

24.01.2015 - Vazhdim i procedurave tė ngritjes nė detyrė- Pėrgjegjės i Sekt. tė Pėrp. tė tė Dhėnave

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 26 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” dhe pikės 1 tė Kreut VII tė VKM nr. 143, datė 12.3.2014, “Pėr procedurat e rekrutimit, tė pėrzgjedhjes, tė periudhės sė provės, tė lėvizjes paralele e tė ngritjes nė detyrė pėr nėpunėsit civilė tė kategorisė ekzekutive, tė ulėt dhe tė mesme drejtuese”, njofton vazhdimin e procedurės pėr ngritjen nė detyrė pėr pozicionin:
: 1 (njė) Pėrgjegjės Sektori nė Sektorin e Pėrpunimit tė tė Dhėnave dhe Kontabilitetit Tatimor tė Drejtorisė sė Taksave dhe Tarifave Vendore - kategoria III-b.

Lexoni tė plotė "NJOFTIM"

 

Read more...
 
24.01.2015 - Vazhdim i procedurave tė ngritjes nė detyrė- Pėrgjegjės i Sektorit tė Tregjeve

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 26 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” dhe pikės 1 tė Kreut VII tė VKM nr. 143, datė 12.3.2014, “Pėr procedurat e rekrutimit, tė pėrzgjedhjes, tė periudhės sė provės, tė lėvizjes paralele e tė ngritjes nė detyrė pėr nėpunėsit civilė tė kategorisė ekzekutive, tė ulėt dhe tė mesme drejtuese”, njofton vazhdimin e procedurės pėr ngritjen nė detyrė pėr pozicionin:
1 (njė) Pėrgjegjės Sektori nė Sektorin e Tregjeve Publike dhe Taksave e Tarifave Familjare tė Drejtorisė sė Taksave dhe Tarifave Vendore - kategoria III-b.

Lexoni tė plotė "NJOFTIM"

 

Read more...
 
20.01.2015 - Shpallje vetėm pėr nėpunės civil - Pėrgjegjės, Sektori i Protokoll-Arkivės

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė 22 dhe tė nenit 26 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” dhe pikės 1 tė Kreut VII tė VKM nr. 143, datė 12.3.2014, “Pėr procedurat e rekrutimit, tė pėrzgjedhjes, tė periudhės sė provės, tė lėvizjes paralele e tė ngritjes nė detyrė pėr nėpunėsit civilė tė kategorisė ekzekutive, tė ulėt dhe tė mesme drejtuese”, shpall procedurėn e lėvizjes paralele dhe tė ngritjes nė detyrė pėr plotėsimin e vendit tė lirė tė punės nė pozicionin: 1 (njė) Pėrgjegjės, Sektori i Protokoll-Arkivės nė Drejtorinė e Burimeve Njerėzore - kategoria III-b

Lexoni tė plotė "SHPALLJE"
Read more...
 
19.01.2015 - Rishpallje procedure pranimi – Specialist, Veteriner

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 22 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” dhe pikės 1 tė Kreut VII tė VKM nr. 143, datė 12.3.2014, “Pėr procedurat e rekrutimit, tė pėrzgjedhjes, tė periudhės sė provės, tė lėvizjes paralele e tė ngritjes nė detyrė pėr nėpunėsit civilė tė kategorisė ekzekutive, tė ulėt dhe tė mesme drejtuese”, rishpall procedurėn e pranimit nė shėrbimin civil pėr plotėsimin e vendit tė lirė tė punės nė pozicionin:
1 (njė) Specialist, veteriner” nė Drejtorinė e Mbrojtjes sė Konsumatorit dhe Shėndetit Publik - kategoria IV-b

Lexoni tė plotė "RISHPALLJE"

 

Read more...
 
16.01.2015 - Shpallje e rezultatit tė konkurrimit - Specialist - Veteriner

Tė nderuar Aplikantė!
Nė zbatim tė ligjit Nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”, nė pėrfundim tė procedurave tė konkurrimit pėr plotėsimin e vendit tė lirė nė pozicionin “Specialist - veteriner” nė Drejtorinė e Mbrojtjes sė Konsumatorit dhe Shėndetit Publik tė Bashkisė Vlorė, me procedurat e pranimit nė shėrbimin civil, Komisioni i Pėrhershėm i Pranimit nuk shpalli asnjė fitues pėr kėtė pozicion.

Read more...
 
15.01.2015 - Rishpallje e procedurave - Pėrgjegjės i Sektorit tė Pėrpunimit tė tė Dhėnave

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 26 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” dhe pikės 1 tė Kreut VII tė VKM nr. 143, datė 12.3.2014, “Pėr procedurat e rekrutimit, tė pėrzgjedhjes, tė periudhės sė provės, tė lėvizjes paralele e tė ngritjes nė detyrė pėr nėpunėsit civilė tė kategorisė ekzekutive, tė ulėt dhe tė mesme drejtuese”, rishpall procedurėn e ngritjes nė detyrė pėr plotėsimin e vendit tė lirė tė punės nė pozicionin: 1 (njė) Pėrgjegjės Sektori nė Sektorin e Pėrpunimit tė tė Dhėnave dhe Kontabilitetit Tatimor tė Drejtorisė sė Taksave dhe Tarifave Vendore - kategoria III-b.

Lexoni tė plotė "RISHPALLJE"

 

Read more...
 
15.01.2015 - Rishpallje e procedurave tė ngritjes nė detyrė- Pėrgjegjės i Sektorit tė Tregjeve

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 26 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” dhe pikės 1 tė Kreut VII tė VKM nr. 143, datė 12.3.2014, “Pėr procedurat e rekrutimit, tė pėrzgjedhjes, tė periudhės sė provės, tė lėvizjes paralele e tė ngritjes nė detyrė pėr nėpunėsit civilė tė kategorisė ekzekutive, tė ulėt dhe tė mesme drejtuese”, rishpall procedurėn e ngritjes nė detyrė pėr plotėsimin e vendit tė lirė tė punės nė pozicionin: 1 (njė) Pėrgjegjės Sektori nė Sektorin e Tregjeve Publike dhe Taksave e Tarifave Familjare tė Drejtorisė sė Taksave dhe Tarifave Vendore - kategoria III-b.

Lexoni tė plotė "RISHPALLJE"

 

Read more...
 
14.01.2015 - Njoftim per mosrealizim te procedurave - Pergjegjes Sektori

Tė nderuar Aplikantė!
Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė, nė zbatim tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” dhe pikave 3 dhe 11 tė Kreut VII tė VKM nr. 143, datė 12.3.2014, “Pėr procedurat e rekrutimit, tė pėrzgjedhjes, tė periudhės sė provės, tė lėvizjes paralele e tė ngritjes nė detyrė pėr nėpunėsit civilė tė kategorisė ekzekutive, tė ulėt dhe tė mesme drejtuese”, nė kushtet e mosplotėsimit tė numrit ntė aplikantėve (2) sa numri i vendeve tė lira tė punės (3) nė kėtė pozicion, njofton mosrealizimin e procedurės sė ngritjes nė detyrė pėr kėto pozicione.

Lexoni tė plotė "NJOFTIM"

 

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 1 - 16 of 422

 

 

DVD 2004

Guida turistike e Vlores 2004. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho...

 

 

DVD 2005

Guida turistike e Vlores 2005. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho ...

 

 

DVD 2006

Guida turistike e Vlores 2006. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho...

Te reja/Flash

Mbledhje e Kėshillit Bashkiak

Ju njoftojmė se ditėn e enjte, datė 29.01.2015, ora 10:00, nė sallėn e mbledhjeve zhvillohet mbledhja e Kėshillit tė Bashkisė Vlorė me kėtė

Read more...
 

Vlora "Nderi i Kombit"

Ēmimi Ndėrkombėtar "Ylli i Cilėsisė"

Ēmimi Ndėrkombėtar “Perla e Rivierės Shqiptare”

Buxheti

INVITATION TO VLORA

Test

Weather


Kontaktoni me neWebmail Login

Username
Password

Rruga jone

Krenaria e qytetit


bashkiavlore.org