Vlora 2500 vjeēare

Vlora merr “ēertifikaten e lindjes”

Lexo...

 

 

Emblema

e bashkise Vlore bazohet ne tre elemente

Lexo...

 

 

Historia

historia e Lavdishme e Vlores
Lexo...

 
Image
 
 
Image
 
21.05.2015 – Shpallje fituesi – Administrator Shoqėror

Nė zbatim tė ligjit Nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”, nė pėrfundim tė procedurave tė konkurrimit pėr plotėsimin e vendit tė lirė nė pozicionin 1 (njė) “Administrator Shoqėror” nė Drejtorinė e Ndihmės dhe Shėrbimit Social tė Bashkisė Vlorė me procedurėn e pranimit nė shėrbimin civil nė kategorinė ekzekutive, sipas parashikimeve tė nenit 22 tė ligjit, Komisioni i Pėrhershėm i Pranimit shpall fitues pėr kėtė pozicion:

  1. Burbuqe Shehu 88,0 pikė
  2. Silva Ēobo 73,0 pikė

 

Me teper...
 
21.05.2015 – Shpallje fituesi – Specialist Sporti

Nė zbatim tė ligjit Nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”, nė pėrfundim tė procedurave tė konkurrimit pėr plotėsimin e vendit tė lirė nė pozicionin 1 (njė) “Specialist Sporti” nė Drejtorinė e Marrėdhenieve me Publikun dhe Informacionit tė Bashkisė Vlorė me procedurėn e pranimit nė shėrbimin civil nė kategorinė ekzekutive, sipas parashikimeve tė nenit 22 tė ligjit, Komisioni i Pėrhershėm i Pranimit shpall fitues pėr kėtė pozicion:

  1. Liljana Lame   85,0 pikė

 

Me teper...
 
21.05.2015 – Shpallje fituesi – Specialist Arsimi

Nė zbatim tė ligjit Nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”, nė pėrfundim tė procedurave tė konkurrimit pėr plotėsimin e vendit tė lirė nė pozicionin 1 (njė) “Specialist Arsimi” nė Drejtorinė e Marrėdhenieve me Publikun dhe Informacionit tė Bashkisė Vlorė me procedurėn e pranimit nė shėrbimin civil nė kategorinė ekzekutive, sipas parashikimeve tė nenit 22 tė ligjit, Komisioni i Pėrhershėm i Pranimit shpall fitues pėr kėtė pozicion: 

  1. Rajmonda Sinoimeri 87,0 pikė

 

Me teper...
 
4.05.2015 - Njoftim pėr verifikimin paraprak – Drejtor Juridik

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”, i ndryshuar, neni 4 pika 1/b, neni 26 pika 4 dhe VKM nr. 242, datė 18.03.2015 “Pėr plotėsimin e vendeve tė lira nė kategorinė e ulėt dhe tė mesme drejtuese”, njofton se pas verifikimit paraprak tė dokumentacionit, aplikantėt e kualifikuar pėr tė vazhduar procedurėn pėr plotėsimin e vendit tė lirė tė punės janė: 1. Daut Zėraj.

Me teper...
 
23.04.2015 – Shpallje fituesi – Specialist, Jurist

Nė zbatim tė ligjit Nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”, nė pėrfundim tė procedurave tė konkurrimit pėr plotėsimin e vendit tė lirė nė pozicionin 1 (njė) “Specialist, Jurist” nė Drejtorinė Juridike tė Bashkisė Vlorė me procedurat e pranimit nė shėrbimin civil, sipas parashikimeve tė nenit 22 tė ligjit, Komisioni i Pėrhershėm i Pranimit shpall fitues pėr kėtė pozicion:

  1. Anisa Lamepetro 79,0 pikė
  2. Jonela Gjinaj 75,3 pikė
  3. Eglantina Bedini 71,7 pikė

 

Me teper...
 
22.04.2015 – Njoftim pėr verifikimin paraprak – Specialist Sporti

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė 22 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” dhe pikės 1 tė Kreut VII tė VKM nr. 143, datė 12.3.2014, “Pėr procedurat e rekrutimit, tė pėrzgjedhjes, tė periudhės sė provės, tė lėvizjes paralele e tė ngritjes nė detyrė pėr nėpunėsit civilė tė kategorisė ekzekutive, tė ulėt dhe tė mesme drejtuese”, nė kushtet e mosparaqitjes sė asnjė kandidature me procedurėn e lėvizjes paralele, kalon nė procedurėn e pranimit nė shėrbimin civil. 

Me teper...
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>

Rezultatet 1 - 16 nga 432

 

 

DVD 2004

Guida turistike e Vlores 2004. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho...

 

 

DVD 2005

Guida turistike e Vlores 2005. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho ...

 

 

DVD 2006

Guida turistike e Vlores 2006. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho...

Te reja/Flash

Mbledhje e Kėshillit Bashkiak

Ju njoftojmė se ditėn e enjte, datė 9.04.2015, ora 10:00, nė sallėn e mbledhjeve zhvillohet mbledhja e Kėshillit tė Bashkisė Vlorė me kėtė

Me teper...
 

Buxheti

FTESE PER NE VLORE

Test

Moti ne Vlore


Kontaktoni me neWebmaili i Bashkise

Emri
Fjalėkalimi

Rruga jone

Krenaria e qytetit


bashkiavlore.org