Vlora 2500 vjeēare

Vlora merr “ēertifikaten e lindjes”

Lexo...

 

 

Emblema

e bashkise Vlore bazohet ne tre elemente

Lexo...

 

 

Historia

historia e Lavdishme e Vlores
Lexo...

 
Image
 
21.07.2016 Shpallje per verifikim paraprak, Specialist Pagash ne Drejtorine e Menaxhimit Financiar
Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 22 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” i ndryshuar dhe tė Kreut II tė VKM nr. 243, datė 18.3.2015, “Pėr pranimin, levizjen paralele, periudhen e proves dhe emerimin ne kategotine ekzekutive”, per procedurėn e pranimit nė shėrbimin civil, shpall:
Me teper...
 
18.07.2016 – Njoftim pėr verifikimin paraprak – Specialist Personeli
Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 22 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” i ndryshuar dhe tė Kreut II tė VKM nr. 243, datė 18.3.2015, “Pėr pranimin, levizjen paralele, periudhen e proves dhe emerimin ne kategotine ekzekutive”, per procedurėn e pranimit nė shėrbimin civil, shpall:
Me teper...
 
16.07.2016 SHPALLJE PER PRANIM NE SHERBIMIN CIVIL ( Specialist Pagash)
Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 22 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” dhe pikės 1 tė Kreut II tė VKM nr. 243, datė 18.3.2015, “Pranimin, lėvizjen paralele, periudhen e proves dhe emerimin ne kategrine ekzekutive”, njofton se pėr plotėsimin e vendit tė lirė tė punės me procedurėn e lėvizjes paralele nuk shpallet asnjė kandidat.
Me teper...
 
12.07.2016 – Njoftim pėr verifikimin paraprak – Specialist Jurist
Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 22 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” i ndryshuar dhe tė Kreut II tė VKM nr. 243, datė 18.3.2015, “Pėr pranimin, levizjen paralele, periudhen e proves dhe emerimin ne kategotine ekzekutive”, per procedurėn e pranimit nė shėrbimin civil, shpall:
Me teper...
 
12.07.2016 Shpallje vend i lire pune "Specialist per mbrojtjen e femijeve"

Nė zbatim tė nenit 22 dhe tė nenit 25, tė ligjit 152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”, i ndryshuar, si dhe tė Kreut II, IV dhe VI tė VKM nr Nr. 243, datė 18.3.2015, Drejtoria e Burimeve Njerėzore e Bashkisė Vlorė shpall procedurat e pranimit nė shėrbimin civil pėr pozicionin: Specialist per mbrojtjen e femijeve nė Drejtorinė e Ndihmes dhe Sherbimit social

Lexoni tė plotė "NJOFTIM" 

Drejtoria e Burimeve Njerėzore

Bashkia Vlorė

 
Njoftim

Bashkia Vlore, ne zbatim te V.K.M-se 369, date 18.05.2016 “Per miratimin e rregullores “Pėr kushtet dhe kriteret e ushtrimit tė veprimtarisė sė stacionit tė plazhit”, Urdherit te Brendshem Nr. 152, date 27.05.2016 ”Per dhenien te hapesirave publike per veprimtarine e stacioneve te plazhit”, Njoftimit Nr.4368 prot., date 01.06.2016 te Bashkise Vlore,

Me teper...
 
06.07.2016 SHPALLJE PER PRANIM NE SHERBIMIN CIVIL (Specialist ne Drejtorine e Burimeve Njerezore)

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 22 tė ligjit nr.152/2013 “Pėrnėpunėsin civil” dhe pikės 1 tė Kreut II tė VKM nr. 243, datė 18.3.2015, “Pranimin, lėvizjen paralele, periudhen e proves dhe emerimin ne kategrine ekzekutive”, njofton se pėr plotėsimin e vendit tė lirė tė punės me procedurėn e lėvizjes paralele nuk shpallet asnjė kandidat.

Nė kėto kushte plotėsimi i kėtij vendi tė lirė pune do tė vazhdojė me procedurėn e pranimit nė shėrbimin civil.

Me teper...
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>

Rezultatet 1 - 16 nga 470

 

 

DVD 2004

Guida turistike e Vlores 2004. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho...

 

 

DVD 2005

Guida turistike e Vlores 2005. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho ...

 

 

DVD 2006

Guida turistike e Vlores 2006. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho...

Te reja/Flash

Njoftim

Bashkia Vlore, ne zbatim te V.K.M-se 369, date 18.05.2016 “Per miratimin e rregullores “Pėr kushtet dhe kriteret e ushtrimit tė veprimtarisė sė stacionit tė plazhit”, Urdherit te Brendshem Nr. 152, date 27.05.2016 ”Per dhenien te hapesirave publike per veprimtarine e stacioneve te plazhit”, Njoftimit Nr.4368 prot., date 01.06.2016 te Bashkise Vlore,

Me teper...
 

Buxheti

FTESE PER NE VLORE

Test

Moti ne Vlore


Kontaktoni me neWebmaili i Bashkise

Emri
Fjalėkalimi

Krenaria e qytetit


bashkiavlore.org